Tetris Sopot – Container Hostel

Tor Gokartowy – Kart Center

Teraz Ty też możesz poczuć się jak kierowca F1. Na sopockim torze, w naszych maszynach można rozwinąć prędkość nawet do 70 kilometrów na godzinę siedząc 16 cm nad ziemią! Tę prędkość naprawdę czuć w gokarcie.

Najnowocześniejsze gokarty marki Sodi GT5R. Mocne 9 konne silniki o pojemności 270cm3, wyposażone w system H.E.A.D oraz E.M.S, oddajemy do waszej dyspozycji. Teraz nawet 10 gokartów naraz.

Tor długości prawie 500 metrów i szerokości minimum 6 metrów, pokryty jest specjalnie do tego celu wylaną warstwą asfaltu. Maksymalna przyczepność, dużo miejsca do wyprzedzania oraz 34-metrowy tunel na konstrukcji mostowej są gwarancją ekstremalnych emocji! Specjalnie umocnione bandy z polietylenu zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Nasz zaawansowany system pomiaru czasu holenderskiej firmy AMB pozwala mierzyć czasy okrążeń z dokładnością do 1/1000s. Dzięki niemu kierowcy po ukończonym wyścigu dostają spersonalizowane wydruki z czasami każdego okrążenia.

W KartCenter mogą się dobrze bawić zarówno klienci indywidualni, jak i grupy nieograniczonej wielkości. Regularnie organizujemy duże imprezy okolicznościowe –  firmowe, integracyjne, wieczory kawalerskie, urodziny itp.

Dla rodzin z małymi dziećmi mamy w ofercie 2Sitter-Kart, który umożliwia przejazdy osoby dorosłej z dzieckiem.